Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
AllPoints 36903 16 Inch Paper Towel Dispenser Recessed Stainless Steel
| Manufacturer | Bobrick |
|---|---|
| Model Number | 36903 |
| Manufacturer Part # | 36903 |
| Height | 6.75" |
| Width | 15.5" |
| Depth | 34" |
| Weight | 12.83 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Canada |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bobrick 36903 Paper Towel Disp/rect Recessed