Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Lincoln aftermarket conveyor ovens and impinger ovens.
- Engineered to match existing Lincoln units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Lincoln 369005 conveyor ovens and impinger ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lincoln 369005 3-1/2 Inch Connecting Link Conveyor Belt Stainless Steel
| Fits with Manufacturer | Lincoln |
|---|---|
| Model Number | 369005 |
| Manufacturer Part # | 369005 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.2" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lincoln 369005 Conveyor Belt Connecting Link 3-1/2" Long, Stainless Steel, Lincoln Oven 1000 1200 1600, Middleby Marshall Oven
