RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 36662 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 36662 8 Inch Lens Merchandiser OEM for Foodservice Display and Management
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 36662 |
| Manufacturer Part # | 36662 |
| Height | 0.1" |
| Width | 8.3" |
| Depth | 11.7" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 36662 Lens Merchandiser Remvimix4/5
