RestaurantSupply.com is your trusted source for Silver King slicing and carving knives and utensils.
- Authorized Silver King dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Silver King 36641 slicing and carving knives and utensils
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Silver King 36641 5.45 Inch Drip Tray Stainless Steel Designed for Beverage Stations
| Manufacturer | Silver King |
|---|---|
| Model Number | 36641 |
| Manufacturer Part # | 36641 |
| Height | 0.75" |
| Width | 5.45" |
| Depth | 15" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Silver King 36641 Drip Tray Sknes3b

