RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn cold and frozen beverage dispensers.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 36630.1001 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 36630.1001 5.25 Inch Tube Silicone Food Safe Flexible Transfer
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 36630.1001 |
| Manufacturer Part # | 36630.1001 |
| Height | 0.35" |
| Width | 5.25" |
| Depth | 5.1" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 36630.1001 Tube Sil Pt .125id