RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny commercial oven parts and accessories.
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 36625 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny 36625 20 Inch Weld Assembly with Carriage Stainless Steel
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 36625 |
| Manufacturer Part # | 36625 |
| Height | 1.9" |
| Width | 20.1" |
| Depth | 20.15" |
| Weight | 25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 36625 Weld Assembly C/w Carriage
