RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 3656-0000 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 3656-0000 6.3 Inch Black Warmer Dish with 45 HL Capacity
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 3656-0000 |
| Manufacturer Part # | 3656-0000 |
| Height | 1.5" |
| Width | 6.3" |
| Depth | 6.3" |
| Weight | 0.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 3656-0000 Black Warmer Dish 45 Hl, Bunn Axiom C Cdbc Cdbc Aps Cdbc Series Cdbc Twin, Cdbcf Cdbcf Aps Cdbcf-lptc Cdbcfp Cdbcp Cez Cez Twin, Cezf Combo Brewer Crt5 Crtf5 Ct Ctf Cwa Cwt Cwt, Twin Cwt-aps Cwt-cs Cwta Cwtf Cwtf Twin Cwtf-aps, Cwtf-cs Cwtf-mv Cwtf-tc Cwtf-twin Cwtfa Dual Ol Ot, Rl Rl35 Rt S Sa Single Single Cd Single Cdf Single, Cw Single Cwtf St St-20 Sta Stf Stf-20 Stfa Single, Multi-brewwise Dbc Vlpf Vp17 Vp17a Vp17b Vpr Vps Wl2, Wx2
