Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny commercial oven parts and accessories.
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 36407 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny 36407 Assy Heat Element Electric 8.5kw 480v Stainless Steel
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 36407 |
| Manufacturer Part # | 36407 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 6 lbs |
| Weight | 6 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 36407 Assy Heat Element 8.5kw 480v