Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 36254 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 36254 3.15 Inch Stopper Lid for Bunn Beverage Dispensers Black
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 36254 |
| Manufacturer Part # | 36254 |
| Height | 2.05" |
| Width | 3.15" |
| Depth | 3.2" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 36254 Stopper Lid Black Bob E Vans Only