- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Imperial 36250 5.7 Inch Stainless Steel Hose with 3/16 Od for Fluid Transfer
| Manufacturer | Imperial |
|---|---|
| Model Number | 36250 |
| Manufacturer Part # | 36250 |
| Height | 1.4" |
| Width | 5.7" |
| Depth | 6.25" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Imperial 36250 Ihr 36 Cirb 3/16 Od X 15.5 S/s Hose W/
