RestaurantSupply.com is your trusted source for Imperial ivory china dinnerware.
- Authorized Imperial dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Imperial 36233 ivory china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Imperial 36233 12 Inch Flue Back Gas OEM Heavy-gauge Steel Construction
| Manufacturer | Imperial |
|---|---|
| Model Number | 36233 |
| Manufacturer Part # | 36233 |
| Height | 2.7" |
| Width | 11.9" |
| Depth | 14.8" |
| Weight | 0.36 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Imperial 36233 Ifs 40/50 Op Flue Back