Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Cma Dishmachines commercial dishwashers.
- Authorized Cma Dishmachines dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cma Dishmachines 3623 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cma Dishmachines 3623 Repair Kit OEM Parts for Cma Dishmachines
| Manufacturer | Cma Dishmachines |
|---|---|
| Model Number | 3623 |
| Manufacturer Part # | 3623 |
| Height | 3.13" |
| Width | 2" |
| Depth | 2.25" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cma Dishmachines 3623 Repair Kit
