Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 36220009 0.75 Inch Gasket Nut PTFE for Rancilio Espresso Machines
Item:
#1512787
Technical details
| Manufacturer | Rancilio |
|---|---|
| Model Number | 36220009 |
| Manufacturer Part # | 36220009 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 0.8" |
| Weight | 0.54 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 36220009 0.75 Inch Gasket Nut PTFE for Rancilio Espresso Machines