RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 362-BZ8-0030-S prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 362-BZ8-0030-S 3.1 Inch Bottom Wiper Strip Gasketing Polymer
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 362-BZ8-0030-S |
| Manufacturer Part # | 362-BZ8-0030-S |
| Height | 1.05" |
| Width | 3.1" |
| Depth | 7.35" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 362-BZ8-0030-S Bottom Wiper Strip Gsk 15x3