RestaurantSupply.com is your trusted source for Imperial ivory china dinnerware.
- Authorized Imperial dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Imperial 36110-67 ivory china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Imperial 36110-67 0.45 Inch Stainless Steel Orifice Precision Component
| Manufacturer | Imperial |
|---|---|
| Model Number | 36110-67 |
| Manufacturer Part # | 36110-67 |
| Height | 0.45" |
| Width | 0.45" |
| Depth | 0.45" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Imperial 36110-67 Ifs Op Lp For All Units Orfice # 67 (p/s