RestaurantSupply.com is your trusted source for Imperial convection ovens.
- Authorized Imperial dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Imperial 36102 convection ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Imperial 36102 Left Hand End Cap Handle New Style for Imperial Oven
| Manufacturer | Imperial |
|---|---|
| Model Number | 36102 |
| Manufacturer Part # | 36102 |
| Height | 2.85" |
| Width | 2.95" |
| Depth | 5.25" |
| Weight | 0.47 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Imperial 36102 Left Hand Handle End Cap - New Style, Imperial Oven Idr-37 Idr-49 Idr-61 Ihr Ihr-6-c, Ihr-g24-2-c Ir-2000-36 Ir-2000-48, Ir-2000-60 Ir-2000-72, Ir-36 Ir-48 Ir-60 Ir-72
