Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 36088R 4.8 Inch Electric Motor Clockwise Rotation Stainless Steel
Item:
#1479092
Technical details
| Manufacturer | Gold Medal |
|---|---|
| Model Number | 36088R |
| Manufacturer Part # | 36088R |
| Height | 4.6" |
| Width | 4.8" |
| Depth | 8.35" |
| Weight | 4.47 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 36088R 4.8 Inch Electric Motor Clockwise Rotation Stainless Steel
$312.98
Unit price
/
Unavailable
