FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny commercial oven parts and accessories.
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 32768 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny 32768 26 Inch Glass Door Right Hinge Top with Corrosion Resistant Material
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 32768 |
| Manufacturer Part # | 32768 |
| Height | 5" |
| Width | 26" |
| Depth | 32" |
| Weight | 40 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 32768 Assembly 980 Glass Door Right Hinge Top
