Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Berkel aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Berkel units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Berkel 3275-00046 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Berkel 3275-00046 1.5 Inch Rubber Bumper for Berkel Slicers
| Fits with Manufacturer | Berkel |
|---|---|
| Model Number | 3275-00046 |
| Manufacturer Part # | 3275-00046 |
| Height | 1" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Berkel 3275-00046 Rubber Bumper, Berkel 807 808 817 818 909 919 2640 2350
