RestaurantSupply.com is your trusted source for Hoshizaki ice machine parts and accessories.
- Authorized Hoshizaki dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hoshizaki 327427-01 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hoshizaki 327427-01 Ring 7.85 Inch OEM Design Corrosion Resistant for Hoshizaki
| Manufacturer | Hoshizaki |
|---|---|
| Model Number | 327427-01 |
| Manufacturer Part # | 327427-01 |
| Height | 1.75" |
| Width | 7.85" |
| Depth | 8.9" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hoshizaki 327427-01 Ring
