RestaurantSupply.com is your trusted source for Continental Refrigerator reach-in refrigerators.
- Authorized Continental Refrigerator dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Continental Refrigerator 3272FRONTB6 reach-in refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Continental Refrigerator 3272FRONTB6 13 Inch Drawer Shell Assembly Stainless Steel with 1 Pan Dlg
| Manufacturer | Continental Refrigerator |
|---|---|
| Model Number | 3272FRONTB6 |
| Manufacturer Part # | 3272FRONTB6 |
| Height | 12" |
| Width | 13" |
| Depth | 26" |
| Weight | 11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Continental Refrigerator 3272FRONTB6 Drawer Shell Assembly (1 Pan Dlg) (bev
