RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny commercial oven parts and accessories.
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 32682 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny 32682 7.5 Inch OEM Harness 220 to 240V for Henny Penny Equipment
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 32682 |
| Manufacturer Part # | 32682 |
| Height | 2.4" |
| Width | 7.5" |
| Depth | 9.35" |
| Weight | 1.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 32682 Harness 220 240v 390/690 Wire
