RestaurantSupply.com is your trusted source for Imperial commercial deep fryers.
- Authorized Imperial dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Imperial 32673 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Imperial 32673 Hinge 3.3 Inch Standard Configuration Stainless Steel Door
| Manufacturer | Imperial |
|---|---|
| Model Number | 32673 |
| Manufacturer Part # | 32673 |
| Height | 1.85" |
| Width | 3.3" |
| Depth | 4.75" |
| Weight | 0.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Imperial 32673 Door Hinge Bottom
