RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 3260.1026 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 3260.1026 3.4 Inch Faucet Assembly with Durable Red Handle Stainless Steel
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 3260.1026 |
| Manufacturer Part # | 3260.1026 |
| Height | 1.85" |
| Width | 3.4" |
| Depth | 5.3" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 3260.1026 Kit Faucet Assembly W/ Red Handle