RestaurantSupply.com is your trusted source for Traulsen holding and proofing cabinets.
- Authorized Traulsen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Traulsen 326-60090-00 holding and proofing cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Traulsen 326-60090-00 0.95 Inch Tubing B.c. Distributor Assembly
| Manufacturer | Traulsen |
|---|---|
| Model Number | 326-60090-00 |
| Manufacturer Part # | 326-60090-00 |
| Height | 0.8" |
| Width | 0.95" |
| Depth | 21.1" |
| Weight | 2.37 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Traulsen 326-60090-00 Tubing B.c. Distributor Assemb