RestaurantSupply.com is your trusted source for Southbend commercial restaurant ranges.
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend 32572 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Southbend 32572 1.05 Inch Door Handle for Southbend Ovens Ergonomic Design
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 32572 |
| Manufacturer Part # | 32572 |
| Height | 1" |
| Width | 1.05" |
| Depth | 26" |
| Weight | 1.31 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 32572 Assembly Door Handle