FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Traulsen holding and proofing cabinets.
- Authorized Traulsen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Traulsen 325-60209-00 holding and proofing cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Traulsen 325-60209-00 14 Inch Blower Assembly ECM Motor Stainless Steel
| Manufacturer | Traulsen |
|---|---|
| Model Number | 325-60209-00 |
| Manufacturer Part # | 325-60209-00 |
| Height | 6" |
| Width | 14" |
| Depth | 24" |
| Weight | 8.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Traulsen 325-60209-00 Blower Assembly Ecm Bh1400 235