RestaurantSupply.com is your trusted source for Traulsen holding and proofing cabinets.
- Authorized Traulsen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Traulsen 325-60108-00 holding and proofing cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Traulsen 325-60108-00 4.45 Inch Hot Gas/liquid Flow Valve Stainless Steel
| Manufacturer | Traulsen |
|---|---|
| Model Number | 325-60108-00 |
| Manufacturer Part # | 325-60108-00 |
| Height | 2.85" |
| Width | 4.45" |
| Depth | 12.5" |
| Weight | 0.46 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Traulsen 325-60108-00 Valve Hot Gas/liquid Flow
