RestaurantSupply.com is your trusted source for Traulsen holding and proofing cabinets.
- Authorized Traulsen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Traulsen 325-60080-42 holding and proofing cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Traulsen 325-60080-42 4.5 Inch Thermo Expansion Valve R-404A with Sweat Connection
| Manufacturer | Traulsen |
|---|---|
| Model Number | 325-60080-42 |
| Manufacturer Part # | 325-60080-42 |
| Height | 3" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 7.9" |
| Weight | 1.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Traulsen 325-60080-42 Thermo Expansion Valve Ane3/4sw70 R 404a
