RestaurantSupply.com is your trusted source for Traulsen holding and proofing cabinets.
- Authorized Traulsen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Traulsen 325-60080-38 holding and proofing cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Traulsen 325-60080-38 4.4 Inch R134a Thermo Expansion Valve to Optimize Cooling
| Manufacturer | Traulsen |
|---|---|
| Model Number | 325-60080-38 |
| Manufacturer Part # | 325-60080-38 |
| Height | 2.3" |
| Width | 4.4" |
| Depth | 4.85" |
| Weight | 1.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Traulsen 325-60080-38 Thermo Expansion Valve Aa1/4mw35 R134a
