FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Traulsen holding and proofing cabinets.
- Authorized Traulsen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Traulsen 325-60073-01 holding and proofing cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Traulsen 325-60073-01 Blower 11 Inch 2 Pole 3000 RPM Electric Metal
| Manufacturer | Traulsen |
|---|---|
| Model Number | 325-60073-01 |
| Manufacturer Part # | 325-60073-01 |
| Height | 10" |
| Width | 11" |
| Depth | 16" |
| Weight | 9 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Traulsen 325-60073-01 Blower 1400 2p 2 3000rpm 115v