RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 32407 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny 32407 .3 Inch Pilot Orifice Gas Aluminum to Regulate Fuel Flow
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 32407 |
| Manufacturer Part # | 32407 |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.3" |
| Depth | 0.6" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 32407 Pilot Orifice Lp .010"hole Weight 1.0lb