RestaurantSupply.com is your trusted source for Traulsen holding and proofing cabinets.
- Authorized Traulsen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Traulsen 324-60036-00 holding and proofing cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Traulsen 324-60036-00 1.8 Inch Electric Relay Heater Proofer
| Manufacturer | Traulsen |
|---|---|
| Model Number | 324-60036-00 |
| Manufacturer Part # | 324-60036-00 |
| Height | 1.3" |
| Width | 1.8" |
| Depth | 2.25" |
| Weight | 0.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Traulsen 324-60036-00 Relayheaterpizza Proofer
