RestaurantSupply.com is your trusted source for Traulsen holding and proofing cabinets.
- Authorized Traulsen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Traulsen 324-12766-00 holding and proofing cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Traulsen 324-12766-00 3.5 Inch Defrost Limit Control for Commercial Refrigeration
| Manufacturer | Kairak |
|---|---|
| Model Number | 324-12766-00 |
| Manufacturer Part # | 324-12766-00 |
| Height | 1.7" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 3.6" |
| Weight | 0.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kairak 324-12766-00 Defrost Limit Control
