RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 3239823 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 3239823 6mm Mixer Motor Electric OEM Component
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 3239823 |
| Manufacturer Part # | 3239823 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 3239823 Mixer Mtr 6mm 220v/50 60 Gen3