RestaurantSupply.com is your trusted source for Multiplex ice machine parts and accessories.
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 3239 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Multiplex 3239 0.85 Inch Barb Adapter to 1/2 NPT Stainless Steel
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 3239 |
| Manufacturer Part # | 3239 |
| Height | 0.8" |
| Width | 0.85" |
| Depth | 1.6" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 3239 Adapter 3/8 Barb X 1/2 N Pt Ss