RestaurantSupply.com is your trusted source for Champion other white china dinnerware.
- Authorized Champion dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Champion 323830 other white china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Champion 323830 11 Inch Coil Weld LP Steam Generator Stainless Steel
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 323830 |
| Manufacturer Part # | 323830 |
| Height | 7" |
| Width | 11" |
| Depth | 19" |
| Weight | 0.37 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 323830 Coil Weld Lp Steam C3 Nuccw