RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 3237502 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 3237502 1.7 Inch Stainless Steel Bottom Hinge for Glass Doors
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 3237502 |
| Manufacturer Part # | 3237502 |
| Height | 0.95" |
| Width | 1.7" |
| Depth | 4.05" |
| Weight | 0.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 3237502 Hinge Glass Dr Btm Lh
