RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 3235138 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 3235138 7 Inch Channel Gasket OEM Corrosion Resistant
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 3235138 |
| Manufacturer Part # | 3235138 |
| Height | 6" |
| Width | 7" |
| Depth | 26" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 3235138 Channel Gskt Mul Dwr 30