RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 3235014 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 3235014 Clip Support for Stainless Steel Shelving - 304 Stainless Steel
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 3235014 |
| Manufacturer Part # | 3235014 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 2" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 3235014 Clip Shelf Support 304 S/s
