RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 3234990 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 3234990 Key for Glass Door Lock Model 32346 Alloy Steel
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 3234990 |
| Manufacturer Part # | 3234990 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.8" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 3234990 Key For Glass Door Lock 32346