RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 3234941 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 3234941 2.45 Inch Drawer Slide with Corrosion Resistant Alloy - OEM
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 3234941 |
| Manufacturer Part # | 3234941 |
| Height | 0.9" |
| Width | 2.45" |
| Depth | 21.05" |
| Weight | 1.84 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 3234941 Interm Profile Lh Drw Slide 44
