RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 3234810 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 3234810 21-1/2 Inch Spring for Delfield F15 and F5 Series
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 3234810 |
| Manufacturer Part # | 3234810 |
| Height | 0.5" |
| Width | 5.9" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 3234810 21-1/2" Spring, Delfield F15mc48d F15mc48n F15mr48d F15mr48n F15pc48d, F15pc48n F15pr48d F15pr48n F15sc48d F15sc48n F15sr48d, F15sr48n F5mc48d F5mc48n F5mr48d F5mr48n F5pc48d, F5pc48n F5pr48d F5pr48n F5sc48d F5sc48n F5sr48d, F5sr48n
