RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 3234700 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 3234700 3.85 Inch Quick Corner OEM Tubing Fitting Stainless Steel
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 3234700 |
| Manufacturer Part # | 3234700 |
| Height | 2.05" |
| Width | 3.85" |
| Depth | 4.25" |
| Weight | 0.64 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 3234700 Tubing Quick Corner
