RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 3234654 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 3234654 5.95 Inch Caster Swivel Brake Heavy-duty Steel
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 3234654 |
| Manufacturer Part # | 3234654 |
| Height | 3.7" |
| Width | 5.95" |
| Depth | 6.35" |
| Weight | 4.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 3234654 Caster 5 Plt Swvl Br K