Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield aftermarket dish dispensers.
- Engineered to match existing Delfield units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Delfield -3234556-S dish dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield -3234556-S 2 Inch Diameter Thermostat Knob Black Plastic Foodwarmer
| Fits with Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | -3234556-S |
| Manufacturer Part # | -3234556-S |
| Height | 0.75" |
| Width | 2" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield -3234556-S Black T Stat Knob "delfield", [ 2" Dia ] [off-10-1] [.187" D-stem Flat Down ], Delfield Foodwarmer
