Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Other aftermarket commercial grills and griddles.
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 3234551 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Montague 3234551 2.25 Inch Adjustable Equipment Leg Nickel Die Cast 2000 Lbs
| Fits with Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 3234551 |
| Manufacturer Part # | 3234551 |
| Height | 2.5" |
| Width | 2.25" |
| Depth | 6.75" |
| Weight | 1.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 3234551 Adjustable Equipment Leg, 1/2"-13 Stud 6" Leg With 1-1/4" Adj Hex Foot Die Cast, Nickel 2000 Lbs Per Leg 2-3/8" Top Dia., Montague Uf Ufr Ufs Ufsr Ufscr 12/15/98 To Current., 136 Series G16 G26 (all Models 12/15/98 To Current Only), , True 872025 Is For A Set Of 4. Ap Sells Each - Must Order 4, To Equal True 872025
