RestaurantSupply.com is your trusted source for Blodgett bakery deck ovens.
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 32344 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blodgett 32344 9 Inch OEM Fan Kit for Commercial Ovens
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 32344 |
| Manufacturer Part # | 32344 |
| Height | 8" |
| Width | 9" |
| Depth | 9" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 32344 Kit Fan St300 Retro