Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Delfield units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Delfield 3234343 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 3234343 1/2 Inch FPT Gas Pilot Valve Stainless Steel Durable Construction
| Fits with Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 3234343 |
| Manufacturer Part # | 3234343 |
| Height | 2" |
| Width | 3" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.43 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 3234343 1/2" Fpt In/out
