RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 3233987 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 3233987 Key 0.7 Inch OEM Locking Mechanism C415a Durable Metal
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 3233987 |
| Manufacturer Part # | 3233987 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.7" |
| Depth | 1.55" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 3233987 Key C415a
